Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.161.2
К93Курков, А. Ю.
    Пікнік на льоду [Текст] : [роман] / А. Ю. Курков ; [пер. з рос. Л.А. Гарасимчука]. — Харків : Фоліо, 2017. — 251 с.
ISBN 966-03-7959-6

 

- Анотація

Одного дня 1996 року у квартирі журналіста Віктора Золотарьова оселяється королівський пінгвін Міша, якого чоловіку віддає збанкрутілий Київський зоопарк. Але — ні, цей факт для Віктора та інших героїв цілком буденний, і не на ньому будується зав’язка пригодницького сюжету. Пригоди Віктора починаються тоді, коли газета «Столична» наймає його для специфічної роботи: писати некрологи на ще живих осіб, щоб газета в разі смерті останніх змогла першою надрукувати матеріал про небіжчиків. Довгий час ніхто, як на те, не вмирає… аж поки смерть не приходить по героя найпершого Вікторового некрологу з символічним прізвищем Безсмертний. Відтак герої його некрологів починають помирати один за одним, а невдовзі Золотарьов дізнається, що і про нього самого вже написаний некролог… Як сховатися від нової мафії? І що робити з пінгвіном? Відповідь одна — тікати до Антарктиди! Пригодницько-детективний роман «Пікнік на льоду» став найуспішнішим твором письменника, перекладений більше ніж 30 мовами. (УІК)

Головний герой роману «Пікнік на льоду» - журналіст Віктор Золотарьов - отримує незвичайне завдання від однієї провідної газети: писати некрологи про відомих впливових людей, які... поки ще живі. Поступово він розуміє, що став учасником серйозної гри якихось тіньових структур, вийти з якої живим практично неможливо.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Українська література
  • Виставки // Місце дії - Київ
  • Виставки // Курков Андрій Юрійович - 60 років від дня народження
  • Виставки // Письменники, які відкривають світу Україну
  • Рейтингові списки // 30 знакових книжок української незалежності. Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція Українського інституту книги.Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 2 2
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 3 3

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'