Державна бібліотека України для юнацтва

 

94(477)"20"
В54Вітер, М.
    Літопис Революції Гідності [Текст] / М. Вітер. — Львів : Піраміда, 2017. — 280 с. : 16 с. іл.
ISBN 966-441-488-0

 

- Анотація

Навіть після того, як минув час, важко чітко сформулювати, як стався Майдан листопада 2013 - лютого 2014 років.

Безперечно, усім нам розібратись у цьому допомагатимуть численні фото-, ві-део-, аудіосвідчення, детальна хронологія подій та індивідуальні історії тисяч учасників Революції гідності. І версія кожного з майданівців буде правдивою, бо у кожного були своя роль, функція, мотиви. Майдан був живим організмом, який мав свій життєвий цикл. Він зароджувався, ріс, дозрівав, формувався, навчався на власних помилках, плакав та сміявся, боявся та перемагав страх. Любив та ненавидів. Молився... Він має різні назви: Євромайдан, Революція гідності... Як кому до душі.

Та найголовнішим здобутком Євромайдану є те, що він повернув Україну в епіцентр світової політики. Не Україну-територію, а Україну-державу. Як територія Україна вже неодноразово опинялась у горнилі цивілізаційних протистоянь, особливо - у часи Першої і Другої світових воєн. Але тоді українцям не вдалося конституюватись у статусі держави: наші аргументи, хоч і политі кров’ю, виявилися занадто слабкими, а вороги й опоненти української державності - надміру сильними.

Євромайдан уже стає історією. Так вже було з багатьма визначними сторінками історії України. Тому дуже важливо зберегти і передати нащадкам правду про події, настрої, трагедії і перемоги того часу.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Історія України
  • Виставки // Україна - це ми!
  • Виставки // ----До Дня Гідності та Свободи
  • Калейдоскоп подій та дат // 21 листопада. День гідності і свободи



Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 2 2





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'