Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.161.2
П84Прохасько, Т.
    Непрості [Текст] / Т. Прохасько. — Львів : Terra Incognita, 2018. — 184 c. — (Українська езотерика).
ISBN 617-7646-15-9

 

- Анотація

«НепрОсті» Тараса Прохаська — один з найцікавіших і найзагадковіших романів незалежної України. Прохасько бере за основу книжки традиційний для європейської літератури сюжет родинної саги, через яку мав би відбитися ширший історичний процес. Та натомість у «НепрОстих» відбивається не зовнішня, а внутрішня маленька інтимна історія. Прохасько створює герметичне містечко Ялівець, яке перегукується з історично закритими на початку ХХ ст. Карпатами. А загадковість цієї саги про життя Франца з трьома Аннами викликає стійку асоціацію з Маркесовими «Ста роками самотності». Серед критиків і літературознавців немає усталеного прочитання «НепрОстих». Дехто розглядає цей роман Прохаська як карпатський міф, а за постатями непростих вбачає своєрідних племінних богів. (УІК)

Альтернативна міфологія Карпат першої половини ХХ ст., розказана через історію "непрОстих" (так гуцули називали "земляних богів" - людей з паранормальними здібностями) письменником-мольфаром і намальована не менш магічною художницею Юлією Табенською, зачарує вас довіку у Карпатський край. Тому не "шукайте червону руту вечорами", а просто читайте "НепрОстих".

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Українська література
  • Виставки // Письменники, які відкривають світу Україну
  • Рейтингові списки // 30 знакових книжок української незалежності. Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція Українського інституту книги.Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 2 2
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 2 2

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'