Державна бібліотека України для юнацтва

 

004:005.21:658.589
К94Кусумано, М. -А.
    Стратегії геніїв. П‘ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса [Текст] / М. -А. Кусумано, Д. -Б. Йоффі ; [пер. з англ. С. Новікової]. — 2-е вид. — Харків : Кн. клуб "Клуб сімейн. дозвілля", 2018. — 256 с.
ISBN 617-12-2445-2

 

- Анотація

Вчитися у кращих — корисно та природно. Саме тому була написана робота відомих американських професорів, яка розповість про те, як керували своїми компаніями одні з трьох найбільших інноваторів свого часу. Завдяки книзі «Стратегії геніїв» ви дізнаєтеся: що повинен знати та вміти видатний стратег як відмова від найуспішнішого продукту допомогла розвинути цілу індустрію про «канібалізацію бізнесу» коли деталі дійсно важливі … та багато іншого!

«Стратегії геніїв» — цікава та пізнавальна книга, яка розкриває секрети стратегій, навичок та принципів управління директорів, чия робота змінила сучасний світ. Їх підходи до формування стратегії та створення організацій пропонують унікальні ідеї для початківців керівників, а також керівників сучасних транснаціональних корпорацій.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Комп’ютерна наука і технологія. Застосування комп’ютера. Оброблення даних — Стратегії — Інновації. Реконструкція ( модернізація ) виробництва
  • Путівник підприємця // Лідерство
  • Путівник підприємця // Історії успіху
  • Рейтингові списки // #ЧИТАЙ_ДОСЯГАЙ Всеукраїнська акціяПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 2 2

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'