Державна бібліотека України для юнацтва

 

341:342.7(477)-054.73
З-38    Захист прав внутрішньо переміщених осіб [Текст] : монографія / [І.С. Басова, С.Б. Булеца, В.В. Вашкович тіа ін.] ; за заг ред. О.Я. Рогача, М.В. Савчина, М.В. Менджул. — Ужгород : РІК-У, 2018. — 268 с.
ISBN 617-7404-98-8

 

- Анотація

Монографія присвячена проблемним аспектам у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб на національному та міжнародному рівнях. У виданні висвітлено сутнісний зміст права на захист внутрішньо переміщених осіб, елементи міжнародно-правового механізму захисту їх прав, а також національний процедурний та інституційний рівень захисту прав ВПО. Крім того, розкрито правовий механізм захисту окремих прав внутрішньо переміщених осіб. Написання та видання монографії «Захист прав внутрішньо переміщених осіб» відбулося в рамках проекту «Юридичні механізми забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб в контексті захисту національної безпеки та євроінтеграції України», що фінансується Міністерством освіти і науки України.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Міжнародне право — Основні права. Права людини. Права та обов'язки громадян в Україні — Біженці. Евакуйовані. Переміщені особи
  • Виставки // Ти особистість, ти громадянин
  • Виставки // Жити по закону і знати свої праваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'