Державна бібліотека України для юнацтва

 

37.015.3:159.922
Ч-83Чугаєва, Н. Ю.
    Психологічні особливості педагога-наставника як умова ефективної соціалізації студентів [Текст] : монографія / Н. Ю. Чугаєва. — Ніжин : ПП Лисенко М.М., 2017. — 200 с.
ISBN 617-640-313-5

 

- Анотація

Монографія присвячена теоретичному узагальненню і новому вирішенню наукової проблеми психологічних особливостей педагога-наставника як умови ефективної соціалізації студентів. У могографії показано, що освітня соціалізація студентів є провідною метою діяльності педагога-наставника. Розроблена концептуальна модель психологічних якостей ефективного педагога-наставника відтворює зв'язки функцій педагога-наставника у навчально-виховному процесі з його психологічними особливостями. За матеріалами емпіричного дослідженя створено психологічну типологію ефективних і неефективних наставників; сконструйовано психологічний портрет еталонного наставника, розроблено методичні рекомендації з оптимізації роботи педагога-наставника.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Педагогічна психологія. Здатність до навчання — Особливості психіки. Свідомість. Психічний розвиток людини. Диференціальна психологія. Генетична психологія. Психологія розвитку
  • Виставки // У світі професій. Методична література для спеціалістівПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'