Державна бібліотека України для юнацтва

 

94(477)
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    Благословенна та держава, що має відданих синів [Текст] : іст.-бібліограф. хроніка / Державна бібліотека України для юнацтва ; [уклад. Г.Н. Буркацька ; ред. С. Чачко, В. Кучерява]. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2017. — 87 с.

 

- Анотація

В історико-бібліографічній хроніці «Благословенна та держава, що має відданих синів» надаються відомості про книги, брошури, статті, електронні ресурси, що відтворюють минуле України на прикладах переможних битв видатних воїнів від часів Святослава Хороброго до героїв-сучасників. Викладений матеріал сприяє формуванню

активної громадянської позиції молоді, почуття патріотизму, гордості за націю та знайомить з військовими традиціями. Інформаційні джерела в покажчику згруповано за хронологією історичних подій, а у межах розділів — в алфавітному порядку. Джерела, позначені «*», знаходяться в фондах Державної бібліотеки України для юнацтва.

Бібліографічне видання доповнюють іменний покажчик та додатки: «Молоді воїни АТО — Герої України», «Навіки юні бійці Небесної сотні — Герої України». Принадність виданню надають малюнки Юрія Журавля –художника, мультиплікатора, фронтмена гурту ОТ VINTA, автора книги «Битви за землю рідну», що надихнула нас на створення історико-бібліографічної хроніки.

Бібліографічне видання запрошує юнацтво здійснити захоплюючу подорож військовою історією України, відтворити в уяві яскраві сторінки минулого, відчути себе гідними подвигів славетних синів Батьківщини.

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Історія України
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // 2 Історико-бібліографічні матеріали
  • Виставки // До Дня захисника України, Дня Українського козацтваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'