Державна бібліотека України для юнацтва

 

347.77:004(477)
І-92    ІТ право [Текст] / [авт. кол.: О.П. Джочка, В.М. Мартин, Ю.Я. Самагальська та ін.] ; за заг. ред. О.С. Яворської. — Львів : Левада, 2017. — 470 с.
ISBN 617-7527-07-6

 

- Анотація

ІТ право – специфічне право. Адже воно охоплює правові норми, що урегульовують різні суспільні відносини як за своєю природою, так і за суб’єктним складом, об’єктом, змістом тощо.

Відтак ІТ право не може мати перспектив розвитку виключно у рамках національної держави. Міжнародне співробітництво, на основі якого можуть бути вироблені єдині підходи, принципи мирного, комфортного співжиття у цифровому середовищі, має тут визначальне значення.

Видання містить аналіз міжнародних актів, національного законодавства, судової практики та наукових поглядів на суть ІТ права – права, що регулює відносини у цифровому середовищі.

Досліджено правовий статус суб’єктів, зміст правовідносин за їх участю, правовий режим різних об’єктів, особливості правової охорони прав та інтересів у цифровому середовищі.

Зміст видання буде корисним усім, хто цікавиться питаннями правового регулювання інформаційних технологій: студентам, аспірантам, викладачам, практикам у ІТ-сфері.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Промислова, комерційна (торговельна), наукова власність та право власності. Патентне право та право на товарний знак. Реєстрація зразків, проектів, найменувань тощо — Комп'ютерна наука і технологія. Застосування комп'ютера. Оброблення даних — Україна
  • Виставки // Ти особистість, ти громадянинПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'