Державна бібліотека України для юнацтва

 

81.21Англ-8
П27    Переклад англомовної юридичної літератури [Текст] : [навч. посіб. / Л.М. Черноватий, В.І. Карабан, Ю.П. Іванко, І.П. Ліпко] ; за ред. Л.М. Черноватого, В.І. Карабана. — Вид. 4-е, випр. і допов. — Вінниця : Нова Книга, 2017. — 280 с. — (Dictum Factum). — Укр. та англ. мовами.
ISBN 966-382-563-2

 

- Анотація

Посібник побудований на автентичному матеріалі і охоплює основні галузі права США, забезпечуючи засвоєння фонових знань та знайомство з найбільш вживаною юридичною термінологією.

Система різноманітних вправ, побудована за циклічним принципом, наявність двомовних тематичних словників у кожному уроці, абеткового словника наприкінці посібника та ключів до переважної кількості вправ створюють сприятливі умови для ефективного засвоєння змісту посібника в класі і надійного самоконтролю під час роботи вдома.

Для студентів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються у галузі юриспруденції, студентів перекладацьких відділень (факультетів) університетів, фахівців, які прагнуть вдосконалити власні навички та вміння перекладу юридичної літератури, а також для перекладачів.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • ББК // Мови світу
  • ББК // Держава і право. Юридичні науки
  • Виставки // Правовий орієнтир
  • Виставки // Лабіринтами праваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'