Державна бібліотека України для юнацтва

 

84.4Укр6
О-52Оксеник, С.
    Лісом, небом, водою [Текст] : [пригод.-фантаст. роман]. Кн.3 : Інженер / С. Оксеник ; худож. Ю. Войтенко. — Київ : Смолоскип, 2014. — 344 с.
ISBN 617-7173-12-9

 

- Анотація

От уже ніби й довідалися, що то за страшна сила, яка прагне знищити всіх людей і взагалі всіх живих істот на Землі, а як її здолати – так нікому й не відомо. Безнадійний, жахливий, авантюрний план Лисого не сподобався нікому – ні Лелі, ні Марічці, ні Бороді… І все ж усі вони й навіть півень на ймення Сокіл беруться допомогти. Страшно й подумати, до чого це може призвести. І все ж – звідки ця темна підземна сила взялася? Чому вона така ворожа до людини? На ці запитання, можливо, відповість доля зовсім іншого персонажа, який назвав себе Інженером. Остання книга трилогії “Лісом, небом, водою” так само сповнена фантастичних пригод і пригодницької фантастики, як і дві попередні: “Лисий” і “Леля”

Трилогія для підлітків від Сергія Оксеника є сумішшю жанрів, що проросла з глибоких пластів української міфології й всотала в себе страхи та сподівання сучасного молодого покоління, яке глибоко переймається майбутнім планети. Фентезійно-пригодницький роман-антиутопія із трьох частин знайомить зі світом майбутнього, який став майже безлюдним внаслідок екологічної катастрофи й перетворився на дикий ліс — оселю не лише для тварин, а й для потойбічних істот. На тлі похмуро-казкової постапокаліптичної атмосфери розгортається історія героїв — хлопців і дівчат з сильними, яскравими характерами, які шукають «живу воду”, борються з вовкулаками, раз по раз мусять робити складний моральний вибір, відстоюють своє, з кожною книжкою розкриваються все повніше і дорослішають. Трилогія «Лісом, небом, водою” отримала схвальні відгуки критиків та прихильність читачів і вважається унікальним феноменом українського фентезі. (УІК)

- Зображення

- Теми документа

  • ББК // Українська література ХХст.
  • Підліткова література // Фентезі
  • Підліткова література // дружба
  • Підліткова література // пригоди
  • Рейтингові списки // 30 знакових книжок української незалежності. Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція Українського інституту книги.Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 3 3
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 4 4

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'