Державна бібліотека України для юнацтва

 

84.4Укр6
О-52Оксеник, С.
    Лісом, небом, водою [Текст] : [пригод.-фантаст. роман]. Кн.2 : Леля / С. Оксеник ; худож. О. Міхнушов. — 2-е вид. — Київ : Смолоскип, 2014. — 280 с.
ISBN 617-7173-11-2

 

- Анотація

Чи може бути щось страшніше, ніж прихід до села лисого і босого? Хто краде чарівні речі в дітей? Як стати бабою Ягою? Куди приведе останній шлях вовкулаків? На всі ці питання ви дістанете відповідь у новому романі про пригоди Лелі, Лисого та їхніх друзів у страшному світі, де не лишилося майже нічого доброго. Але ж іншого немає!..

Трилогія для підлітків від Сергія Оксеника є сумішшю жанрів, що проросла з глибоких пластів української міфології й всотала в себе страхи та сподівання сучасного молодого покоління, яке глибоко переймається майбутнім планети. Фентезійно-пригодницький роман-антиутопія із трьох частин знайомить зі світом майбутнього, який став майже безлюдним внаслідок екологічної катастрофи й перетворився на дикий ліс — оселю не лише для тварин, а й для потойбічних істот. На тлі похмуро-казкової постапокаліптичної атмосфери розгортається історія героїв — хлопців і дівчат з сильними, яскравими характерами, які шукають «живу воду”, борються з вовкулаками, раз по раз мусять робити складний моральний вибір, відстоюють своє, з кожною книжкою розкриваються все повніше і дорослішають. Трилогія «Лісом, небом, водою” отримала схвальні відгуки критиків та прихильність читачів і вважається унікальним феноменом українського фентезі. (УІК)

- Зображення

- Теми документа

  • ББК // Українська література ХХст.
  • Підліткова література // Фентезі
  • Підліткова література // дружба
  • Підліткова література // пригоди
  • Рейтингові списки // 30 знакових книжок української незалежності. Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція Українського інституту книги.Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'