Державна бібліотека України для юнацтва

 

81.21Англ-923
E56    English for Law [Текст] : навч. посіб. / Н.В. Гомон, Т.П. Дружченко, Н.С. Дьома, О.В. Лозинська. — Ірпінь : Національний університет ДПС України, 2014. — 202 р. — Англ. мовою.
ISBN 966-337-356-0

 

- Анотація

Метою навчального посібника є розвиток навичок роботи з літературою за фахом, підготовка студентів до самостійного читання, розуміння й перекладу оригінальної літератури юридичного спрямування, а також активізація мовленнєвої комунікації на основі засвоєної юридичної термінології.

Посібник складається з 8 розділів.

Кожен розділ містить професійно орієнтовані оригінальні тексти, що допомагають поширити знання в професійній сфері, розширити юридичний термінологічний словник, сформувати продуктивну мовленнєву діяльність студентів.

Виконання претекстових та післятекстових завдань (прочитати і вивчити нові слова і словосполучення, дібрати англійські еквіваленти до поданих слів і виразів; виконати вправи на підстановку пропущених слів у реченні; прочитати та перекласти тематичний текст; відповісти на запитання; перекласти фахові терміни) забезпечує набуття стійких мовленнєвих навичок.

Видання призначено для студентів юридичних спеціальностей, а також може бути використано на курсах та для самостійного вивчення англійської мови.

- Зображення

- Теми документа

  • ББК // Англійська мова
  • Виставки // Правовий орієнтир
  • Виставки // Лабіринтами праваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'