Державна бібліотека України для юнацтва

 

331.54-053.6
Т27    Твоє майбутнє у сфері торгівлі [Електронний ресурс] / А. Г. Зінченко, Т. Л. Деркач , М. С. Саприкіна  та ін. ; власник прав Центр "Розвитку КСВ". — Київ : Юстон, 2018. — 44c. — (Карта професій).

 

Автор Зінченко А. Г., Деркач  Т. Л., Саприкіна  М. С., Деркач Т. Л., Саприкіна М. А, Савич Л.Л., Музика А.С., Войткевич А. І., Патлач О. О., Веремєєва К. С., Мясковська М.І., Княжанська Г.О.

- Анотація

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку сфери торгівлі (ритейлу) в Україні, подано інформацію про основні професійні напрями,

вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів цієї сфери, та рекомендації від топ-менеджерів.

У публікації використано матеріали та поради трьох провідних компаній України, які є партнерами проекту «Карта професій»: «Леруа Мерлен Україна», «Watsons Україна» та Winner Group Ukraine.

- Зображення

Перша стор.суперобкл.
Інша
Інша

- Електронні версії документа

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Професія. Заняття. Вибір професії — Особи юного віку. Підлітки. Особи підліткового віку
  • Виставки // Світ професій
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'