Державна бібліотека України для юнацтва

 

687.016(477)(035)
Є70Єременко, А.
    Довідник української моди [Текст] = Fashion Directory of Ukraine / А. Єременко, З. Звиняцьківська. — Київ : ArtHuss, 2020. — 189 с. — Текст парал. англ.
ISBN 617-7799-56-5

 

- Анотація

Довідник репрезентує сучасний стан моди України та становлення вітчизняної модної індустрії. Це перше видання, що пропонує загальну картину галузі й водночас є джерелом довідникової інформації щодо її ключових учасників. На сторінках довідника зібрано інформацію про найкращих представників усіх складових індустрії: дизайнерів, стилістів, fashion-фотографів, редакторів модних часописів, топ-менеджерів та рітейлерів. "Портрет" кожного з героїв складається з інформативного тексту, зробленого на основі особистого інтерв`ю, довідки з переліком головних кар`єрних досягнень, а також фото найкращих зразків творчості. Усю інформацію подано двома мовами: українською та англійською.

Довідник створено як джерело інформації та водночас як іміджеве видання, що популяризує українську моду й Україну загалом. Основна інформація, викладена в паперовому виданні, доступна також на сайті fashiondirectory.com.ua, що робить її відкритою для найширшого загалу.

Видання/ матеріали підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою автора.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Моделювання. Моделі одежі. Стиль — Україна — Довідники. Посібники
  • Новинки у фонді // Новинки з мистецтваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'