Державна бібліотека України для юнацтва

 

616.89(075.8)
З-18Закалик, Г. М.
    Основи клінічної психології [Текст] : навч. посіб. / Г. М. Закалик, О. В. Войцеховська, Н. М. Шувар. — Львів : Львівська політехніка, 2020. — 432 с.
ISBN 966-941-508-0

 

- Анотація

Розкрито зміст сучасних поглядів на стан психіки хворого у клінічній психології. Висвітлено історичний аспект формування клінічної психології, описано її розвиток у сучасному суспільстві; чинники, що сприяють появі психічних порушень, відхилень та розладів особистості, та їх природу. Розглянуто психологічні особливості поведінки пацієнтів із різними захворюваннями; типи взаємодії у системі лікар – хворий та психолог – хворий, їх значення; психогігієну, психопрофілактику та психотерапію як основу збереження психічного здоров’я, основні види патопсихологічних і психосоматичних порушень особистості. Для студентів першого (бакалаврського), другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти спеціальності 053 “Психологія”, а також для викладачів, лікарів-інтернів і студентів ЗВО І–ІV рівнів акредитації та широкого кола читачів, котрі використовують у роботі соціально-психологічні знання про психічний розвиток та порушення психіки особистості.

- Зображення

 
Перша стор.обкл.
Зміст
Зміст

- Теми документа

  • УДК // Психіатрія. Патологічна психологія. Психопатологія. Френопатія. Психози. Психічні та розумові відхилення. Хворобливі психічні стани. Розлади поведінки та емоційної сфери
  • Новинки у фонді // Здоров'я та здоровий спосіб життяПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'