Державна бібліотека України для юнацтва

 

305(477):364.63
Г37Герасименко, Ганна.
    Гендерна рівність та відповідь на домашнє насильство в приватному секторі України: заклик до дій [Електронний ресурс] / Ганна Герасименко. — [б. в.] : [б. в.]. — 63с.

 

- Анотація

Дослідницька робота та публікація цього дослідження були здійснені за фінансової підтримки уряду Великої Британії на замовлення UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у співпраці з Центром «Розвиток КСВ». Матеріали, висновки та рекомендації, викладені в даній публікації, відображаютьпогляди авторів, та не обов’язково є відображенням офіційної позиції уряду Великої Британії, UNFPA або Центру «Розвиток КСВ».

Дослідження «Гендерна рівність та відповідь на домашнє насильство в приватному секторі: заклик до дій» було проведено з метою виявлення найбільш актуальних гендерних проблем, із якими можуть стикатися працівники та працівниці приватного сектору України, а також пошуку можливих відповідей компаній на ці виклики. В дослідженні розглядаються питання рівного ставлення до жінок і чоловіків, які працюють у компаніях в Україні, у тому числі стосовно можливостей поєднання професійних і батьківських обов’язків, а також наслідки домашнього насильства для професійного життя постраждалих.

- Зображення

 
Перша стор.обкл.
Інша
Інша
Інша

- Електронні версії документа

- Теми документа

  • УДК // Гендерні дослідження (соціально-біологічні дослідження з питань статі)
  • УДК // Фізичне жорстке поводження. Фізичне насильство
  • АББД "Молодь України" // Гендерні питання
  • Виставки // Протидія насильству
  • Цифрова колекція // Електронні ресурсиУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'