Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.131.1:087.5
С80Стівенсон, С. сер
    Агата Містері [Текст] : [роман]. Кн. 5 : Убивство на Ейфелевій вежі / С. Стівенсон ; іл. С. Турконі ; [пер. з італ. В. Чайковський]. — Київ : Рідна мова, 2020. — 128 с. : іл. — (Дитячий детектив).
ISBN 966-917-205-1

 

- Анотація

У романі італійського письменника Стіва Стівенсона «Агата Містері. Убивство на Ейфелевій вежі» йдеться про Агату Містері, наділену дивовижним відчуттям і феноменальною пам’яттю. Дівчинка мріє стати письменницею, але це в майбутньому. Поки що вона — чудовий детектив! Разом із простакуватим кузеном Ларрі, студентом школи детективів, вона подорожує світом, розгадуючи найзаплутаніші таємниці. Допомагають їм відданий мажордом, капосний сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.

Цього разу події відбуваються у Франції. Зазвичай учням не доручають розслідувати серйозні злочини. Але так вже сталося, що Ларрі випадково вивів із гри агента, що прямував на пошуки вбивці російського дипломата, якого отруїли на Ейфелевій вежі. І тепер, замість безтурботних паризьких вихідних на мансарді свого брата Гаспара, молодому детективові доведеться проводити складне і небезпечне розслідування. На щастя, Агата у цей час теж опиняється в Парижі.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Титульна
Остання  стор.обкл.

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Італійська література — Публікації для молоді
  • Новинки у фонді // Підліткова літератураПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'