Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111:087.5
К56Ковелл, К.
    Як осідлати драконову бурю [Текст] : [повість] / К. Ковелл ; іл. К. Ковелл ; [пер. з англ. А. Саган]. — Київ : Рідна мова, 2020. — 272 с. : іл. — (Як приручити дракона ; кн. 7).
ISBN 966-917-408-6

 

- Анотація

У книжках серії «Як приборкати дракона» британської письменниці Крессиди Ковелл йдеться про те, що колись кожен вікінг мав власного дракона. Інші народи приручали собак, коней, буйволів... А вікінги — драконів. Юний вікінг спершу мусив упіймати собі дракона. Це було непросто. Потім — приручити його, а це ще складніше. Усе разом називають випробуванням драконячим вихованням. Того, хто його не пройде, виганяють із племені. Коли Гиккус, син вождя патлатих розбишак з острова Лобур, вирушив на лови свого дракона, він не сподівався, що пройти випробування буде легко. Проте навіть не підозрював, що йому із дракончиком Беззубком судилося стати героями.

У сьомій книжці «Як осідлати драконову бурю» Гиккус Страхітний Окунь Третій із друзями і прирученими драконами мало не замерзають на березі перед традиційним вікінгівським запливом, навіть не підозрюючи, що заплив цей триватиме ду-у-уже довго і результат змагання стане доленосним для всіх розбишак і хнюпів.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Титульна
Остання  стор.обкл.

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Англійська література — Публікації для молоді
  • Новинки у фонді // Підліткова літератураПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'