Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111:087.5
К56Ковелл, К.
    Як поцупити меч дракона [Текст] : [повість] / К. Ковелл ; іл. К. Ковелл ; [пер. з англ. А. Саган]. — Київ : Рідна мова, 2020. — 336 с. : іл. — (Як приручити дракона ; кн. 9).
ISBN 966-917-487-1

 

- Анотація

У книжках серії «Як приборкати дракона» британської письменниці Крессиди Ковелл йдеться про те, що колись кожен вікінг мав власного дракона. Інші народи приручали собак, коней, буйволів... А вікінги — драконів. Юний вікінг спершу мусив упіймати собі дракона. Це було непросто. Потім — приручити його, а це ще складніше. Усе разом називають випробуванням драконячим вихованням. Того, хто його не пройде, виганяють із племені. Коли Гиккус, син вождя патлатих розбишак з острова Лобур, вирушив на лови свого дракона, він не сподівався, що пройти випробування буде легко. Проте навіть не підозрював, що йому із дракончиком Беззубком судилося стати героями.

Нарешті роки початкової піратської підготовки позаду — через три тижні Гиккус і його друзі мають стати повноправними воїнами племені. Зрозуміло, перед цим треба пройти випробування: піднятися прямовисною скелею в неприступний замок і битися на змаганні мечників у день Нового року. Ну а потім буде бенкет на честь нових воїнів, усі племена добряче повеселяться і розійдуться по домівках. Зрештою, так усе було задумано. Та насправді на Гиккуса і його плем’я чекають страшніші випробування…

Він ще не знає, але над Варварським Архіпелагом згущуються хмари. Давні вороги повертаються, давні пророцтва починають збуватися. Скоро, зовсім скоро дракони повстануть проти людей. І тільки новий Король може врятувати всіх… Але хто ним стане? Про кого сповіщає пророцтво? І яка з утрачених Королівських Згуб — найцінніша?!

До уваги читачів дев’ята книжка про захопливі пригоди Гиккуса Страхітного Окуня Третього з друзями і прирученими драконами.

- Зображення

 
Перша стор.обкл.
Титульна
Остання  стор.обкл.

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Англійська література
  • Новинки у фонді // Підліткова література — УДК // Публікації для молоді



Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'