Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.113.6:741.5:087.5
Л59Ліндґрен, А.
    Роня, дочка розбійника [Текст] : [графічний роман]. Кн. 2 : Літавиці / А. Ліндґрен ; пер. зі швед. Д. Суворов. — Київ : Рідна мова, 2019. — 84 с. — (Дитячі комікси).
ISBN 966-917-383-6

 

- Анотація

До уваги юних читачів — друга книжка коміксів про Роню, які створено за мотивами повісті уславленої шведської письменниці Астрід Ліндґрен «Роня, дочка розбійника».

У казці йдеться про дівчинку Роню та про незвіданий світ, у якому все незвичайне, таємниче і чарівне. Роня — дочка ватажка розбійників — мешкає в лісі разом із ватагою свого батька. Життя дівчинки дивовижно змінилося, коли вона зустріла Бірка — сина давнього супротивника її батька. На долю підлітків випадають важкі випробування в пралісі, де живуть міфічні істоти — літавиці, товстогузики, поночівники… Та справжня дружба допомагає долати всі перешкоди!

Ця книжка розповість про нові пригоди Роні та Бірка, які зустрічають зиму в Матісовому лісі. На друзів чекають карколомні пригоди та чатують підступні небезпеки. Досліджуючи великий і захопливий ліс, Роня зіткнеться з химерними істотами — літавицями і сірячками. А люта зима змусить нащадків двох ворожих розбійницьких родів забути про розбрат і… подружитися.

За мотивами повісті Астрід Ліндґрен також створено однойменний анімаційний серіал.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Титульна
Остання  стор.обкл.

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Шведська література — Карикатури. Комікси. Сатиричні та гумористичні малюнки — Публікації для молоді
  • Новинки у фонді // КоміксиПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'