Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111(931):741.5:087.5
О-58О'Нілл, К.
    Товариство чайних драконів [Текст] : [графічний роман] / К. О'Нілл ; пер. з англ. Я. Стріха. — Київ : Рідна мова, 2019. — 72 с. — (Дитячі комікси).
ISBN 966-917-416-1

 

- Анотація

«Товариство чайних драконів» — нова чарівна казка від авторки, що вже здобула чимало нагород за «Принцесу + Принцесу: Довго і щасливо». У «Товаристві» ми познайомимося з авантюрною Ґретою, яка вчиться на ковальку, та її оточенням, коли вона зустрічається з химерним світом чайних драконів.

Знайшовши на базарі загубленого чайного дракончика, Ґрета знайомиться з мистецтвом догляду за цими істотами. Воно вже відходить у минуле, але зустрівшись із власниками чайної — Езекиїлом і Еріком — і їхньою сором’язливою вихованкою Меніттою, Ґрета розуміє, як це мистецтво наповнює їхнє життя, а з часом збагатить і її досвід.

Кейті О’Нілл — ілюстраторка й авторка коміксів з Нової Зеландії, авторка «Принцеси + Принцеси: Довго і щасливо» і «Товариства чайних драконів». Зазвичай вона пише добрі історії в жанрі фентезі для молодших читачів.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Титульна

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Англомовна література Нової Зеландії — Карикатури. Комікси. Сатиричні та гумористичні малюнки — Публікації для молоді
  • Виставки // Графічні новели та комікси
  • Підліткова література // Графічний роман
  • Новинки у фонді // КоміксиПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'