Державна бібліотека України для юнацтва

 

659.1
Г31Гел, Є. ван
    Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом [Текст] / Є. Гел, ван. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. — 160 с.
ISBN 617-12-7446-4

 

- Анотація

Автор входить до ТОП-у впливових та успішних особистостей;Н

ові революційні методики;

Google рекомендує;

Це ефективніше за нейролінгвістичне програмування.

Єрун ван Гел міжнародний спікер і письменник в області UX, дизайну. Має багаторічний досвід роботи в якості новатора, дизайнера і стратега. Він допоміг просунути багато дизайнерських проектів, починаючи від удостоєного нагород Smart Projector Beam до інноваційних автоматизованих систем прикордонного контролю в аеропорту Схіпхол. Його мета полягає в тому, щоб змусити світ здивуватися.

Уявіть собі, що ви маєте найліпшу у світі ідею. Таку, що розв’язує реальну проблему. Однак ви просто неспроможні переконати інших утілити її. Ваша мрія мертва! Сконала в самому зародку! Звучить знайомо? Автор книжки на власному досвіді знає про це і не хоче, щоб ви наступали на ті самі граблі. Подати ідею так, щоб вона вразила всіх, підготувати найкрутішу презентацію, за яку можна отримати «Оскар» і підвищення на роботі, навчитися наполягати на своєму без скандалів та істерик, писати неймовірні тексти, що переконуватимуть, переконуватимуть і ще раз переконуватимуть вкласти у вашу ідею ресурси.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Остання  стор.обкл.

- Теми документа

  • УДК // Реклама. Рекламування
  • Новинки у фонді // Власна справаПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'