Державна бібліотека України для юнацтва

 

351.746.1(477):356.13
Г19Ганьба, О. Б.
    Правові відносини у сфері прикордонної безпеки України: теоретичні і прикладні проблеми [Текст] : монографія / О. Б. Ганьба. — Вінниця : Твори, 2020. — 448 с.
ISBN 966-949-529-7

 

- Анотація

У монографії проведено комплексне дослідження теоретичних і прикладних проблем правових відносин у сфері прикордонної безпеки України та внесені пропозиції щодо їх вирішення. Проаналізовані історичні, теоретичні та практичні аспекти таких правовідносин, особливості їх прояву, місце в механізмі правового регулювання суспільних відносин, на основі вивчення та узагальнення вітчизняного й зарубіжного досвіду окресленні перспективи розвитку правової регламентації та напрямки підвищення ефективності реалізації змісту правових відносин у сфері прикордонної безпеки України.

Видання розраховане на науковців, докторантів, ад‘юнктів, аспірантів, курсантів і студентів закладів вищої освіти, працівників правоохоронних органів, а також усіх, хто цікавиться проблемами теорії правових відносин і практикою їх реалізації в різних сферах правоохоронної діяльності.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Політична поліція. Таємна поліція. Прикордонна поліція. Охорона кордону
  • Новинки у фонді // Підручники і посібникиПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'