Державна бібліотека України для юнацтва

 

83.3(4Укр)6
Д36Державна бібліотека України для юнацтва
    "Поет не може бути власністю..." [Електронний ресурс] : бібліогафічний нарис присвячений творчості Ліни Костенко / Державна бібліотека України для юнацтва ; упоряд. Т. Шульга ; ред. А. Зубар. — Київ : ДБУ для юнацтва, 2000. — 38 с.

 

- Анотація

Ім'я Ліни Костенко ось уже понад 40 років є знаковим у нашій культурі. Американський літературознавець Джордж Луцький назвав Ліну Костенко "царицею поезії в Україні". Однак, докладне вертикальне прочитання цієї унікальної поетеси, справжнє розуміння її місця в сучасній літературі та у ширшому часовому континуумі ще тільки починається.

Бібліографічний нарис "Поет не може бути власністю...", присвячений ювілею поетеси, адресований всім, кого цікавить її доля і творчість.

Нарис складається із трьох розділів. У першому - "Не переможе істина без нас" - йдеться про життєвий шлях Ліни Костенко. Другий - "З такого болю і з такої муки душа не створить бутафорський плід" - знайомить читачів з творчим доробком поетеси, починаючи з 60-х років і до сьогодення. У кінці розділу - список поетичних та публіцистичних творів Ліни Костенко, а також рецензій на них.

Сьогодні багато говорять про феномен Ліни Костенко. Третій розділ "Бувають, може, й кращі голоси, але такого другого немає!" містить книги і статті критичного характеру, в яких досліджуються різні грані творчості видатної української поетеси.

АВТОРИЗУЙТЕСЬ, щоб переглянути повний текст видання.

- Зображення

- Теми документа

  • ББК // Українська література XX століття
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // Державна бібліотека України для юнацтва (Київ)
  • Видавнича діяльність ДБУ для юнацтва та ОБЮ(М) // 1 Біобібліографія
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'