Державна бібліотека України для юнацтва

 

32.973.202
Р56Річардсон, Дженіс.
    Посібник з Інтернет грамотності [Електронний ресурс] / Дженіс Річардсон, Елізабет Міловідов, Мартін Шмальцрід. — Київ : ТОВ «Агентство «Україна», 2021. — 148 с.

 

- Анотація

Посібник з Інтернет-грамотності це збірник інформаційних матеріалів, що упорядковані у шість тематичних розділів, що дозволяє користувачам легше завантажувати та роздруковувати розділи один за одним або окремо, залежно від своїх потреб. У кожному розділі подано огляд його змісту у вигляді контрольного списку. Всі розділи розглядають основні

аспекти Інтернету, починаючи від необхідної інформації про те, як він працює і де зберігаються наші дані, до пошуку якісної інформації та зв’язку з людьми та знаннями, отримання допомоги та погляду в майбутнє, до якого нас можуть привести онлайн-технології.

Посібник пропонує інструментарій, спрямований на те, щоб допомогти користувачам орієнтуватися в мережі можливостей, що пропонуються Інтернетом. Даний посібник призначений для широкої громадськості, включаючи батьків, працівників освіти та творців політики. В посібнику надано детальну інформацію та ресурси для тих, хто захоче заглибитися в тематику Інтернет грамотності. Водночас він може бути ти корисним для підлітків та молодих людей віком до 30 років, які належать до найактивніших користувачів інформаційних технологій, а також формують нові тенденції.

- Зображення

- Електронні версії документа

- Теми документа

  • УДК // Національні рухи взагалі
  • Виставки // Безпека в Інтернеті
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'