Державна бібліотека України для юнацтва

 

94(477)"16"
К61Коломоєць, Сергій.
    Петро Сагайдачний. Часи козацькі [Текст] / Сергій Коломоєць. — Київ : АртЕк, 2021. — 216 с. — (Українська ідентифікація).
ISBN 617-8043-01-8

 

- Анотація

Автор цієї книги, Сергій Коломоєць, недаремно відносить її до жанру саме ПОПУЛЯРНО-наукових, а не науково-популярних, бо у своєму історичному дослідженні намагався у цікавій, популярній формі донести до свого читача Історію про часи Козацькі, про великі діяння гетьмана Петра Конашевича- Сагайдачного …

… А що Ви знаєте, про ту реформу козацького війська, про його переозброєння, яку здійснив свого часу Петро Сагайдачний?

Чи знаєте ви, що за часів Петра Сагайдачного турецькі піддані, які жили на берегах Чорного моря, погрожували турецькому султану Визнати владу козаків, якщо володар Бліскучої Порти не захистить їх від блискавичних та безжалісних МОРСЬКИХ походів запоріжців?

А чи відомо Вам , як Петро Сагайдачний вогнем і мечем пройшов володіння московських царів, змінівші перебіг бойовий Дій на Користь польського королевича Владислава IV?

Чи знаєте Ви, что сучасне українське православ’я завдячує своїм існуванням саме Петру Сагайдачному?

Чи розповідали вам, про ті подвиги воїна та полководця гетьмана Петра Сагайдачного, завдяки якому, ВІН та українські козаки разом з військом Речі Посполитої, зупинили наступ майже 300-тисячний війська Османської імперії під Хотином 1621 року?

Якщо Вам цікаво, ЧИМ, КОЛИ и ЯК воювали наші козаки за часів славетних Петра Конашевича- Сагайдачного – тоді ця книга самє для Вас.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Історія України
  • Новинки у фонді // Щоб пам'ятати
  • Виставки // До Дня захисника України, Дня Українського козацтваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'