Державна бібліотека України для юнацтва

 

355.1(477):087.5
Ш70    Шлях українського воїна [Текст] / [авт.-уклад. Рамунє Олександрівна Поташнікова ; худож. І. Панаріна]. — Київ : Балтія-Друк, 2020. — 112 с.
ISBN 617-516-043-5

 

- Анотація

Книжка для дітей середнього шкільного віку про українську армію. Армію, яку створювали наші предки, починаючи від походів князів Олега і Святослава. Армію, слава якої гриміла від часів Війська Запорозького до партизанів Повстанської армії. Це нащадки тих воїнів стали на захист Вітчизни у 2014 році і до сьогодні несуть варту в рядах об’єднаних сил. Юні читачі довідаються про структуру і завдання сучасної армії, нове озброєння і оснащення Збройних сил України, про те, що маємо зробити для розбудови нашої армії згідно зі стандартами НАТО – кращих армій світу, що стоять на сторожі миру у своїх державах. Кажуть, що фраза «Якщо народ не бажає піклуватися про свою армію, то з часом буде годувати чужу» - належить Наполеону Бонапарту. Проте в сучасних умовах немає сенсу тримати величезну армію, як у часи, коли кількість солдат відігравала основну роль. Сучасний солдат, насамперед, відзначається не тільки вражаючою фізичною і психологічною витривалістю (що яскраво продемонстрували усьому світу захисники Донецького аеропорту), але це також висококваліфікований фахівець, що в досконалості володіє кількома професіями. Розум, знання, швидкість реакції, вміння об’єктивно оцінювати обставини і приймати швидкі рішення, оперативно реагуючи на їх зміну, - все це складає основні характеристики сучасного солдата і командира. Він повинен уміти користуватися можливостями, які надають новітні технології, а головне – розвинути навички командної роботи, адже армія – це єдиний організм, де всі підрозділи повинні діяти чітко і злагоджено. Можливо, що попереду нашу армію ще чекають непрості випробування. Проте, ми віримо, що українські солдати і командири будуть здатні дати адекватну відповідь і захистити з честю нашу Батьківщину.

Запропонована книжка допоможе нинішнім школярам зрозуміти важливість військової праці, а декотрим з них навіть стане у пригоді при виборі майбутньої професії. Вчителям видання надає матеріал для уроків патріотичного виховання молоді.

Розповідь доповнюють оригінальні ілюстрації, які не залишать байдужими не тільки хлопчиків, а й дівчаток.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Збройні сили загалом. Військова служба. Військове життя в Україні — Публікації для молоді
  • Новинки у фонді // Світоглядна література
  • Виставки // До Дня захисника України, Дня Українського козацтва
  • Калейдоскоп подій та дат // Українці — нація Героїв!
  • Калейдоскоп подій та дат // 29 серпня День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність УкраїниПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'