Державна бібліотека України для юнацтва

 

791.071.2(73):087.5
С32Сердюк, Маша.
    Волт Дісней [Текст] / Маша Сердюк. — Київ : ІРІО, 2019. — 112 с. — (Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей).
ISBN 617-7453-83-2

 

- Анотація

Книжка «Волт Дісней» входить до серії: «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Серія заснована у 2014 році та регулярно доповнюється новинками.

Серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» – це унікальний проєкт, який сприяє якісному дозвіллю батьків і дітей. Книжки серії написано в захопливій і доступній формі, що робить процес читання улюбленим і корисним дозвіллям. Діти поринають у неймовірні пригоди персонажів та відкривають для себе життя головних героїв – видатних особистостей в історії людства.

Волт Дісней мріяв стати художником, про парк розваг та велику родину. На нього чекатиме чимало випробувань. Він подолає знущання батька та бідність. У шістнадцять років піде добровольцем на війну. Втратить роботу, бізнес та права на анімаційного героя. Проте одного дня всі його мрії здійсняться. У Волтера буде все, що потрібно для щастя — велика родина, улюблена справа, надійний друг та мільйони на рахунку. Завдяки цій книжці ти навчишся вірити у себе і свою мрію, не боятися труднощів та впевнено йти до мети, якою б фантастичною вона не була.

Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Творчі та виконавські професії в кінематографії — Сполучені Штати Америки (США) — Публікації для молоді
  • Новинки у фонді // Новинки з мистецтваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'