Державна бібліотека України для юнацтва

 

316.6:005
К17Калабуха, Людмила Олегівна.
    Коли говорити "Так" [Текст] : Як повірити в себе та реагувати на негатив : 200 практичних прикладів : 100% український досвід / Людмила Олегівна Калабуха. — Вид. 2-ге, випр. — Київ : Школяр, 2020. — 312 с.
ISBN 966-1650-76-2

 

- Анотація

Книга системно та просто дає відповіді на запитання як подолати власні обмеження, зневіру та вигорання, де взяти сили та натхнення для змін у своєму житті.

Дивовижні історії Людмили та її друзів – наших сучасників-українців – доводить, що кожний може створити щасливу сім‘ю, побудувати успішну кар’єру, переконати проблемного клієнта. Ви опануєте цілий арсенал інструментів для ведення переговорів, підвищення самооцінки, віри в себе та свою справу, протидії негативу в родині, в колективі, у соцмережах, спілкуванні з клієнтами і навчитеся реально застосовувати їх на практиці.

Стиль книги – лаконічність і щирість, ви ніби розмовляєте з авторкою, що сидить навпроти, та її героями. Ви будете сміятися, інколи сльози підступатимуть до горла, та незмінним залишатиметься одне – ви по-новому подивитеся на себе, свої можливості, оточення, і на все, що з вами відбувається.

А для тих, хто працює у продажах і займається бізнесом, особливо цінними стануть розділи про спілкування з партнерами і клієнтами.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Соціальна психологія — Управління. Менеджмент
  • Новинки у фонді // Психологія і педагогіка
  • Новинки у фонді // Підручники і посібники
  • Виставки // До Дня молоді в УкраїніПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'