Державна бібліотека України для юнацтва

 

330:741.5
Г93Гудвін, Майкл.
    Економіка: як вона працює (і не працює) у словах та малюнках [Текст] : [комікс] / Майкл Гудвін ; іл. Ден Бурр ; [пер. з англ. О. Єлагіна, А. Поритко]. — Львів : Ірбіс Комікси, 2020. — 320 с. : іл.
ISBN 617-7569-12-0

 

- Анотація

Економіка відіграє важливу роль у житті кожної людини, адже щодня доводиться приймати безліч навіть найпростіших економічних рішень, у тому числі тих, які стосуються заробітку грошей, споживання товарів, забезпечення власного добробуту чи добробуту своєї родини. Щодня виникає потреба взаємодіяти з різними установами: закладами освіти, лікарнями, органами влади — усі вони є частиною економічної системи не лише країни, а й окремого громадянина. А ще люди реалізують власне виборче право, голосуючи за політиків, які потім приймають важливі економічні рішення, що впливають на інтереси кожного громадянина. І часто політики обіцяють речі, які вочевидь не можуть бути виконані, бо йдуть урозріз із законами економіки.

І щоб осягнути цей складний кругообіг таких різних і таких пов’язаних між собою сфер нашого життя, без розуміння економіки та її принципів не обійтися.

Автор коміксу намагається з’ясувати головні економічні принципи та зв’язки починаю­чи із найбільш раннього періоду — від стародавнього натурального господарства, крок за кроком мандруючи історією, до сьогодення. Це дає читачеві змогу проаналізувати, як із плином часу змінювалися умови існування людства та як саме працює економіка на рівні сім’ї, країни, планети.

Тож приєднуйтеся до економічної мандрівки разом з автором!

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Економіка загалом — Карикатури. Комікси. Сатиричні та гумористичні малюнки
  • Новинки у фонді // Про науку зрозуміло
  • Виставки // Літні читання 2022Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'