Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.131.1:741.5:087.5
Д16Дамі, Елізабетта.
    Джеронімо Стілтон. Льодовиковий період [Текст] : [комікс] / [Елізабетта Дамі ; пер. з іт. А. Поритко, М. Войцеховський]. — Львів : Ірбіс Комікси, 2020. — 48 с. : іл.
ISBN 617-7569-11-3

 

- Анотація

Джеронімо Стілтон є редактором газети «Гризун» — найвідомішого видання на Мишачому острові. На дозвіллі він полюбляє розповідати веселі та повчальні історії. Але часто Джеронімо доводиться мати справу зі своїми найгіршими ворогами — котами-піратами, які винайшли спосіб подорожувати в часі, щоб змінювати історію на свою користь…

У цій оповіді коти-пірати — Терсілла, Котордон III і Бонзо — випадково опинилися надто далеко в минулому — аж у льодовиковому періоді! Вони вирішили впіймати великого кошлатого мамонта й за допомогою Котольота перемістити його у наш час.

Тож команді рятівників історії на чолі з Джеронімо Стілтоном також доведеться вирушити на багато тисяч років у минуле, щоб укотре перешкодити котам-піратам втілити свій шалений замір.

Запрошуємо до мандрівки у минуле — в часи великого льодовикового періоду, лютих морозів, мамонтів, шаблезубих тигрів та первісних людей — неандертальців.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Італійська література — Карикатури. Комікси. Сатиричні та гумористичні малюнки — Публікації для молоді
  • Новинки у фонді // Комікси
  • Виставки // Графічні новели та коміксиПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'