Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.133.1:741.5:087.5
Д29Дельпорте, І.
    Смурфи і яйце [Текст] : [комікс] : три історії про смурфиків від Peyo / [І. Дельпорте, Пейо ; пер. з фр. А. Поритко, М. Войцеховський]. — Львів : Ірбіс Комікси, 2020. — 64 с. : іл. — Зміст: Смурфи і яйце. Несправжній смурфик. Сотий смурфик. - Авт. вказані над вих. дан.
ISBN 617-7569-06-9

 

- Анотація

Далеко-далеко звідси розташована чарівна країна, де в селищі Смурфидолі, біля річки Смурфки живуть дивовижні маленькі істоти — смурфики. У книзі «Смурфи і яйце» аж три неймовірні історії про маленьких синіх гномів, які будуть цікаві та повчальні для кожної дитини.

У першій із них, «Смурфи і яйце», смурфи знаходять чарівне яйце: якщо стукнути по ньому, воно виконує будь-яке бажання. Та з’ясовується, що здійснення бажань — доволі небезпечна річ, і коли все-таки вдається позбутися чарівного яйця, всі зітхають з полегшенням. Ну, майже всі...

«Несправжній смурфик» — історія про те, як лихий чаклун Гаргамель набув подоби смурфика, щоб вивідати смурфські секрети, передусім про розташування їхнього селища — Смурфидола, а також аби поквитатися зі смурфиками за давні образи. Але виявляється, що бути смурфиком — нелегко, коли насправді ти — злий чаклун.

«Сотий смурфик» — у цій історії на Тата Смурфа звалюється несподіваний клопіт. Наближається Свято Місяця, яке буває лише раз на 654 роки і під час якого рівно 100 смурфиків мають танцювати особливий місячний танець. Та от халепа: скільки би Тато Смурф не перелічував смурфиків, а їх разом із ним самим лише 99! Де ж узяти ще одного смурфика?

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Французька література — Карикатури. Комікси. Сатиричні та гумористичні малюнки — Публікації для молоді
  • Новинки у фонді // Комікси
  • Виставки // Графічні новели та коміксиПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'