Державна бібліотека України для юнацтва

 

159.9
С34Сіґман, Маріано.
    Таємне життя розуму: як ми мислимо, відчуваємо й вирішуємо [Текст] / Маріано Сіґман ; [пер. з англ. Ю. Костюк]. — Харків : Vivat, 2019. — 288 с. — (Саморозвиток).
ISBN 966-942-756-4

 

- Анотація

Маріано Сіґман — фізик за освітою, міжнародний експерт із когнітивних нейродосліджень у сфері навчання й ухвалення рішень. Народився в Аргентині, виріс у Барселоні, навчався в Буенос-Айресі. Згодом у Нью-Йорку здобув ступінь доктора філософії в галузі нейронауки. 2006 року в університеті Буенос-Айреса заснував Лабораторію інтегративної неврології — міждисциплінарну спілку фізиків, психологів, біологів, інженерів, освітян, лінгвістів, математиків, художників і комп’ютерних спеціалістів, яка досліджувала людську поведінку з метою поліпшення навчальної практики. Серед нагород Сіґмана — грант Human Frontier Career Development Award, золота медаль Пія ХІ від Папської академії наук, премія для молодих учених від Collège de France, відзнака за аналітику даних у конкурсі Smarter Planet Innovation Award.Сенсаційна подорож у глибини людського інтелекту від світового лідера нейронауки!

Написана на основі найновіших досліджень книжка «Таємне життя розуму» Маріано Сіґмана пропонує революційне бачення ролі нейронауки в нашому житті, розкриваючи таємничі процеси, що відбуваються в мозку і визначають, як ми навчаємося, мислимо, відчуваємо і мріємо.По двадцяти роках дослідження внутрішніх механізмів людського мозку доктор Сіґман обстоює унікальний погляд. За допомогою досягнень фізики, лінгвістики, психології, педагогіки й інших дисциплін він намагається пояснити, чому в людей, що розмовляють кількома мовами, рідше розвивається деменція, як новонароджені, ще не вміючи говорити, розрізняють добро і зло, а також як «прочитати» думки пацієнтів у вегетативному стані, розшифровуючи показники активності їхнього мозку.

- Зображення

Перша стор.обкл.
Зміст
Зміст

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Психологія
  • Новинки у фонді // Психологія і педагогіка
  • Виставки // До Дня молоді в Україні
  • Виставки // Сам собі психологПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'