Державна бібліотека України для юнацтва

 

159.98
Б89Брювер, Джадсон.
    Залежний розум. Сигарета, смартфон, токсичні стосунки: як формуються шкідливі звички та як їх подолати [Текст] / Джадсон Брювер ; [пер. з англ. Ю. Гірич]. — Харків : Vivat, 2018. — 288 с.
ISBN 966-942-725-0

 

- Анотація

Джадсон Брювер — очільник Терапевтичної нейронаукової лабораторії Медичного дослідного центру охорони здоров’я та соціології при медичній школі Массачусетського університету. Понад 20 років вивчає механізми розвитку залежностей. Автор багатьох книжок, статей для журналів Time, Forbes і передач для каналу BBC, компаній NPR, Businessweek, Аль-Джазіра, а також промови TED.

Наші залежності керують нашим життям — чи то йдеться про нав’язливе бажання постійно перевіряти оновлення в соцмережах, чи про паління, зловживання алкоголем тощо. Чому ж шкідливі звички так важко подолати? Як їх виявити, установити причину та, найголовніше, позбутися назавжди? Автор на цікавих експериментах і дотепних прикладах пояснює складні психологічні процеси. Завдяки цим знанням ви зможете сконструювати власний «компас усвідомленості», який не дозволить залежностям скеровувати вас у протилежний бік від щастя.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Прикладна психологія (психотехнологія) загалом
  • Новинки у фонді // Психологія і педагогіка
  • Виставки // До Дня молоді в Україні
  • Виставки // Заряди Організм Життям
  • Калейдоскоп подій та дат // 26 червня. Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігомПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'