Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111(73)
Г93Гувер, Коллін.
    Покинь, якщо кохаєш... [Текст] : [роман] / Коллін Гувер ; [пер. з англ. І. Гнатковської]. — Харків : Vivat, 2018. — 352 с.
ISBN 966-942-514-0

 

- Анотація

Коллін Гувер — авторка 11 романів і 5 новел, яка посіла перші щаблі продажів за версією «New York Times», за одним із її романів знято серіал. Гувер двічі здобувала премію «Goodreads Choice Award» у номінації «Найкращий твір у жанрі romance»: за «Confess» («Зізнайся») 2015 року, а також за «Покинь, якщо кохаєш» 2016 року.Письменниця зі своєю родиною 2015 року заснувала проект «Bookworm Box» — це книжковий магазин і сервіс щомісячної передплати, за якою можна отримати романи, які пожертвували самі автори. Увесь прибуток щомісяця надходить у різноманітні благодійні фонди для тих, хто потребує цих коштів.

Головна героїня Лілі, прототипом образу якої частково постає сама письменниця, втрачає тата і знову поринає у спогади про непросте дитинство. Будинок її батьків, шанованих і пристойних громадян, ніколи не був затишним сімейним гніздечком, адже Лілі з мамою жили в постійному напруженні через агресивний характер тата.Нарешті дівчина готова ступити на власний шлях і збудувати свою родину. Однак їй не вдасться знайти спокій, поки вона не здолає всіх тіней минулого й не наважиться розірвати зачароване коло, сплетене з правди, страху, прощення, нерішучості й любові.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Американська література
  • Новинки у фонді // Історії коханняПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'