Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.161.2
Н65Нікуліна, Анастасія.
    Зграя [Текст] : роман-виклик / Анастасія Нікуліна. — Харків : Vivat, 2018. — 320 с. — (Книжкова полиця підлітка).
ISBN 966-942-742-7

 

- Анотація

Львівська спека плавить асфальт. Їм — майже вісімнадцять, і в кожного є що приховувати.П’ятеро хлопців щодня кидають виклик міським висоткам і самим собі. Паркур — це стиль життя, челендж — постійно робити неможливе. Адже, коли ти трейсер, меж не існує: є лише перешкоди.Загадкова незнайомка Таша — новий друг чи ще одне випробування? Чи зможуть вони протистояти небезпеці й подолати власні страхи? Без команди їм буде важко, але разом вони завжди сильніші, разом вони — «Зграя».

Про автора:

Анастасія Нікуліна — сучасна львівська письменниця, лауреатка міжнародних літпремій, блогерка, книжкова оглядачка, перекладачка.Авторка романів «Сіль для моря, або Білий кит», «Зграя», «Завірюха», «Все буде добре», «Дім, у котрому заблукав час», а також низки збірок. Веде lifestyle-блог під ніком @innspirit у інстаграмі.

Лауреатка літпремій:

• міжнародний літературний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова-2016»

• міжнародна українсько-німецька літературна премія імені Олеся Гончара 2018 року

• премія підсумків року «Глиняний кіт-2018»

• короткий список BBC книги року 2019

• Еспресо. Вибір читачів-2019

У 2019 році сценарій за книгою «Сіль для моря, або Білий Кит» увійшов до переліку кінопроектів-переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно у категорії «Ігрові короткометражні фільми-дебюти». Виробник ТОВ «АП ЮЕЙ СТУДІО». Режисер-постановник Сніжана Гусаревич. Реліз фільму оголошено на 2020 рік.

У 2019 році за мотивами книги Анастасії Нікуліної «Сіль для моря, або білий кит» акторська школа «Пармезан» з міста Хмельницький поставила соціально-драматичну виставу «Сіль для моря». За постановку твору школа отримала Гран-прі першого регіонального фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів «Крила» імені Народного артиста України Богдана Ступки та Приз глядацьких симпатій. Керівник Анастасія Строян. Отримали першу премію фестивалю «Золота маска» та відзнаку за «Кращу режисерську роботу». У цьому ж році перше місце в номінації «Дитячий театр», «Актуальність драматичного матеріалу та відповідність постановки віку акторів» та «За високий рівень режисерської роботи» на Третьому фестивалі українського аматорського театру «День театру» у Києві. Гран-прі у «Мельпомена Фест 2019»

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Українська література
  • Підліткова література // Роман
  • Підліткова література // дружба



Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'