Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111
Б46Беннер, Кетрін.
    Дім на краю ночі [Текст] : роман / Кетрін Беннер ; [пер. з англ. А. Цвіри]. — Харків : Vivat, 2021. — 464 с. — (Світовий бестселер).
ISBN 966-982-143-0

 

- Анотація

Кетрін Беннер — молода британська авторка, яка почала писати ще в чотирнадцять років. Згодом навчалася в Кембриджському університеті й працювала вчителькою в середній школі. Її трилогія для підлітків The Last Descendants здобула світове визнання і стала бестселером, після чого газета Daily News назвала письменницю «наступною Джоан Роулінг». «Дім на краю ночі» — перший її роман для дорослої аудиторії.

Дивовижна сімейна сага з присмаком магічного реалізму розповідає про життя чотирьох поколінь однієї родини на маленькому острові Кастелламаре біля узбережжя Сицилії. Доктор Амедео Еспозіто, підкинутий колись немовлям у сирітський притулок Флоренції, прибуває на Кастелламаре в пошуках роботи. Там він знаходить друзів, сім’ю і дім. Амедео поселяється в закинутому барі «Дім на краю ночі». Хоча тутешні жителі вважають цю будівлю проклятою, це місце відродиться і стане серцем острова, де можна обговорити всі події малого і великого світу за порцією лімончело. Разом з іншими мешканцями Кастелламаре родина Еспозіто переживе Велику депресію, фашистський режим, світову війну, велику модернізацію і фінансові кризи. Людей на крихітному клаптику суходолу не оминуть жорстоке суперництво, таємні інтриги й любовні страждання, та врешті завжди підтримає вірність — найближчим людям і своєму острову, яка винагороджується невеликими, проте вкрай

потрібними чудесами…

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Англійська література
  • Новинки у фонді // Історії коханняПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'