Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111(415)
Р18Райлі, Люсінда.
    Будинок орхідей [Текст] / Люсінда Райлі ; [пер. з англ. І. Серебрякової]. — Харків : Vivat, 2019. — 576 с. — (Художня література).
ISBN 966-942-941-4

 

- Анотація

Джулія Форрестер — відома піаністка, яка живе мрією про гарний будинок у Провансі. Вона щаслива й успішна, аж тут у її житті стається жахлива трагедія. Джулія повертається до Англії, туди, де була щаслива в дитинстві, — у Вортон-парк. Але теперішній власник маєтку Кіт Кроуфорд мріє якомога швидше його продати. Ані Джулія, ані Кіт не знають, що їхні долі нерозривно пов’язані. Під час ремонту, розпочатого Кітом, знаходять щоденник, написаний у 1940-х роках дідусем Джулії, який понад усе любив орхідеї. Про що йдеться на його сторінках? В історії двох сімей, розорених війною, Джулія виявить темні секрети, що змінять її життя..

Про автора:Люсінда Райлі народилася в Ірландії. Знімалася в кіно, грала в театрі, працювала на телебаченні. У двадцять чотири роки написала першу книжку. Романи Райлі перекладено 35 мовами, наклади сягають 15 мільйонів примірників.

Нині Люсінда працює над циклом The Seven Sisters («Сім сестер») про історію сестер, яких удочерили, — романи ґрунтуються на грецькій міфології про сузір’я Плеяд. П’ять перших книжок циклу стали №1 бестселерами в різних країнах світу, а в Голлівуді планують зняти за ними телесеріал.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Ірландська література англійською мовою
  • Новинки у фонді // Історії кохання
  • Путівник читача художньої літератури // Сімейна сагаПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'