Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111(94)
С37Сімсіон, Ґрем.
    Два кроки назустріч [Текст] / Ґрем Сімсіон, Енн Буйст ; [пер. з англ. Ю. Костюк]. — Харків : Vivat", 2019. — 320 с. — (Художня література).
ISBN 966-942-812-7

 

- Анотація

Розгублена й пригнічена, після смерті чоловіка Зої їде з Лос-Анджелеса до містечка Клюні у Франції, до своєї університетської подруги, і потрапляє на Каміно-де-Сантьяґо — Дорогу святого Якова, популярний паломницький маршрут. У Мартіна є чіткий план і меркантильний інтерес на Каміно, до того ж він має купу невирішених проблем. «Дорога змінить вас», — сказав один досвідчений паломник. Ці двоє зустрінуться на ній і пройдуть свої такі різні шляхи, щоб зрештою все зрозуміти й знову навчитися любити…Про автора: Ґрем Сімсіон — австралійський письменник із Мельбурна, драматург, кіносценарист. Його роман «Проект «Розі»» був перекладений 40 мовами. Книжка «Два кроки назустріч» написана разом із його дружиною Енн Буйст; незабаром планується екранізація. Загальний наклад книжок автора становить близько 5 мільйонів примірників.

Енн Буйст — австралійська дослідниця та лікарка-психіатр, що спеціалізується на психічному здоров’ї жінок, зокрема на післяпологових психічних розладах. Романістка, авторка психологічних трилерів.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Австралійська література англійською мовою
  • Новинки у фонді // Історії коханняПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'