Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111(73)
В69Волш, Розі.
    Сім щасливих днів [Текст] / Розі Волш ; [пер. з англ. Ю. Максимейко]. — Харків : Vivat, 2020. — 320 с. — (Художня література).
ISBN 966-982-089-1

 

- Анотація

Розі Волш розпочала кар’єру в театрі, а потім потрапила на телебачення. Працюючи продюсеркою документальних фільмів, багато подорожувала світом і спробувала стати письменницею. Під псевдонімом Люсі Робінсон випустила у світ чотири успішні книжки. «Сім щасливих днів» — її перший роман, написаний під власним іменем.

Сара тільки-но розлучилася, і доля одразу звела її з Едді. Спонтанне знайомство переросло у щире та сильне почуття, яке стало взаємним. Здається, таке трапляється лише у мелодрамах. Дивовижний тиждень разом, обіцянки та плани на спільне майбутнє. Хепі-енд? Прощання перед відпусткою і, як гадала Сара, коротка розлука. Едді обіцяв потелефонувати з аеропорту. День, другий, тиждень — дзвінка немає. Кинув, захворів, загинув — Сара перебрала всі можливі варіанти. Друзі радили забути. Але кохання неможливо видалити із серця, як номер з телефона. Жінка береться шукати правду. Але є речі, про які ліпше не знати. Особливо про тих, кого ми любимо…

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Американська література
  • Новинки у фонді // Історії коханняПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'