Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111(73):087.5
А65Андерсон, Лорі Голс.
    Говори [Текст] : [роман] / Лорі Голс Андерсон ; [пер. з англ. О. Голуб]. — Харків : Vivat, 2019. — 192 с. — (Художня література).
ISBN 966-982-010-5

 

- Анотація

Гостросоціальний роман Лорі Голз Андерсон «Говори» написаний у формі щоденника тринадцятирічної дівчинки. На перший погляд, у ньому показано звичайне шкільне життя американського підлітка, який не надто добре комунікує з учителями, батьками й друзями. Та на цьому тлі перед читачами постає страшна реальність, у якій панує лицемірство, байдужість, егоїзм, емоційне й фізичне насильство. У школі інколи відбувається будь-що — і оточенню байдуже. А в складному підлітковому віці так важко віднайти в собі впевненість, щоб домогтися уваги, навчитися говорити й не боятися. Ця книжка допоможе юнакам та дівчатам розібратися в собі та уникнути помилок, а батькам — зрозуміти власну дитину.

Лорі Голз Андерсон — авторка книжок для дітей та підлітків, володарка почесної премії Марґарет А. Едвардс від Американської бібліотечної асоціації за внесок у літературу для молоді. Свої перші твори Лорі написала, працюючи позаштатним кореспондентом у газеті The Philadelphia Inquirer. 1999 року вийшов друком її найвідоміший роман «Говори», заснований на особистому досвіді Лорі, яку зґвалтували в підлітковому віці. Роман, перекладений шістнадцятьма мовами, увійшов до короткого списку National Book Award, головної літературної премії США. А 2004 року за ним було знято однойменний фільм за участю Крістен Стюарт.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Американська література — Публікації для молоді
  • Підліткова література // Щоденник — шкільне життя — пошук себе — стосунки з родичамиПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'