Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111(73)
В14Вайт, Карен.
    Будинок на вулиці Тредд [Текст] / Карен Вайт ; [пер. з англ. О. Гладкої]. — Харків : Vivat, 2020. — 432 с. — (Художня література).
ISBN 966-942-857-8

 

- Анотація

Карен Вайт — американська письменниця, авторка 24 романів, що стали бестселерами за версіями The New York Times та USA Today. Здобула ступінь бакалавра з менеджменту в університеті Тулейна, пробувала себе в бізнесі. Була номінантом низки конкурсів, серед яких SIBA Fiction Book of the Year.

Успішна рієлторка Мелані — амбітна кар’єристка, неприступна для чоловіків, у якої непрості стосунки з батьком. Вона має здатність бачити істот з паралельного світу, яку весь час заперечує. Її не цікавлять старі будинки, що зберігають історії. Та вона й гадки не мала, що успадкує такий від клієнта, якого бачила лише раз. За його заповітом, будинок на вулиці Тредд, укупі з антикваріатом, песиком та привидами давніх господарів, тепер належить Мелані. Утім, є незвична умова: щоб успадкувати майно, вона має реставрувати його й прожити в ньому протягом року. А ще в житті героїні з’являються два чоловіки, що змагаються за її прихильність. Дедалі більше її світ стає догори дриґом. Клубок минулих подій розплутується, являючи всі таємниці будинку: історію двох родин, любові, схованих скарбів, ба більше — убивства.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Американська література
  • Новинки у фонді // Історії коханняПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'