Державна бібліотека України для юнацтва

 

78.083.4:784.67
К60    Колискова 21 століття Vol. 1: що тебе заколисує? [Текст] : мистецький нон-фікшн / авт.-уклад. Н. Маринчак. — Харків : ФОП Леонова А. Р., 2020. — 144 с.
ISBN 617-7948-06-2

 

- Анотація

«Колискова 21 століття Vol.1: що тебе заколисує?» мистецький нон-фікшн, створений письменницею Наталкою Маринчак – результат величезного авторського проєкту «Новітня українська колискова» реалізованного в різних колабораціях.

Авторка та укладачка цієї книги, українська письменниця, поетка, перекладачка та журналістка Наталка Маринчак зібрала результати власної мистецької розвідки та погляди на колискову сучасних митців — художників, перформерів, музикантів, композитора, диригентки, письменників, поетів, які використовують у творчості патерни, притаманні традиційним колисковим. Завдяки думкам провідних фахівців — гіпнолога, психотерапевта, психолога, фольклориста, кінодокументаліста, філолога, священника — стало більш зрозуміло, чому сучасна авторська колискова, що увібрала в себе традиції та досвід попередніх поколінь, у 21 столітті перетворюється на абсолютно нове явище в сучасному мистецтві.

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Роздуми. Ноктюрни. Серенади. Пісні без слів. Колискові — Дитячі пісні
  • Новинки у фонді // Новинки з мистецтваПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'