Державна бібліотека України для юнацтва

 

53
О-65Орзел, Чед.
    Сніданок з Ейнштейном. Екзотична фізика у повсякденному [Текст] / Чед Орзел ; пер. з англ. К. Булкіна. — Київ : КМ-Букс, 2020. — 384 с.
ISBN 966-948-317-1

 

- Анотація

Автор книги "Сніданок з Ейнштейном" Чед Орзел - професор Юніон-коледжу у місті Скенектаді, штат Нью-Йорк, автор трьох книжок із поясненнями про фізику для ненауковців. З 2002 року Чед Орзел веде блог про науку на власному сайті, а віднедавна пише і дла Forbes.

Уявіть собі звичний ранок - ви прокидаєтеся від дзвінка будильника, заварюєте собі філіжанку запашної кави, підсмажуєте хрумкий тост, гортаєте стрічку новин на смартфоні... А чи підозрюєте ви, що просте, повсякденне існування усіх цих речей - будильника, тостера, запаху кави, смартфона і навіть твердої поверхні кухонного стола - залежить від найхимерніших і найдивовижніших законів, які визначають взаємодії фундаментальних частинок на квантовому рівні?

Фізик та популяризатор науки Чед Орзел простою мовою ви-кладає найскладніші речі, над розплутуванням і поясненням яких працювали найвидатніші генії ХХ століття - і показує, як найбільш екзотичні квантові взаємодії пронизують наше життя на повсякденному рівні.

"Орзел має на меті продемонструвати читачеві, як квантова фізика є частиною наших повсякденних життів - і йому це великою мірою вдається". - The New York Times Book Review

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Фізика
  • Новинки у фонді // Про науку зрозумілоПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'