Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111:087.5
Щ73Щєшка, Джон.
    Франк Ейнштейн і пояс "Евобластер" [Текст] : [повість] / Джон Щєшка ; пер. з англ. І. Ємельянової ; мал. Б. Біґґса. — Київ : КМ-Букс, 2020. — 208 с.
ISBN 966-948-380-5

 

- Анотація

Автор книги "Франк Ейнштейн і пояс "Евобластер" Джон Щешка - американський дитячий письменник, найвідоміший за малюнками, створеними разом з ілюстратором Лейн Смітом. Він також є національно визнаним захисником читання і засновником Guys Read - веб-програми грамотності для хлопчиків, місія якої "допомогти хлопцям стати самомотивованими, читачами на все життя".

- Серія книг "Франк Ейнштейн" бестселер за версією The New York Times!

Пригодницька серія для дітей, яким до вподоби наука!

Франк Ейнштейн - невгамовний винахідник. Поки його батьки мандрують світом, хлопчина з головою поринає в науку. Чого тільки не вигадує юний геній зі своїм вірним другом Вотсоном! Цього разу друзі теж мандруватимуть, але не країнами, а в часі, завдяки чому побачать живого динозавра!

Франк Ейнштейн (А) - юний геній, науковець і винахідник. Дзвяк (В) - самозбірка особа зі штучних інтелектом. Бряк (С) - майже самозбірна особа зі штучним майже інтелектом. Разом вони створюють пояс "Евобластер" (D), який дозволяє своїм користувачам еволюціонувати (та дееволюціонувати) в інші форми життя, вмить трансформуючись із одного виду в інший. Та чи можуть вони завадити Ті-Едісонові й панові Шимпану (Е) вкрасти цей винахід для власних лихих справ?

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Англійська література — Публікації для молоді
  • Новинки у фонді // Про науку зрозумілоПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'