Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111
М74Мойєс, Джоджо.
    На крилах мрії [Текст] : роман / Джоджо Мойєс ; [пер.з англ. Д. Петрушенко]. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. — 512 с.
ISBN 617-12-7929-2

 

- Анотація

"""The Times"" та ""USA Today"" рекомендують

Письменниця, що задає тенденції сучасної романтичної прози

Джоджо Мойєс - англійська романістка, журналістка, одна з небагатьох письменниць, яка двічі здобула премію Асоціації любовних романістів у номінації ""Любовний роман року"", володарка нагороди ""Книга року"" від Galaxy Book Award. Її зворушливі історії кохання посідають перші позиції у списках бестселерів ""The New York Times"", їх перекладено багатьма мовами світу.

Наташа Маколей - успішна адвокатка. Щодня вона захищає права дітей, але у її власному житті ? суцільна плутанина. Дивні стосунки з колишнім чоловіком та невизначені - з теперішнім другом, проблеми на роботі… Як дати лад цьому всьому?

Сара - онука талановитого вершника Анрі Лашапеля. Дідусь вклав у неї всі свої знання, що стосувалися коней та майстерності верхової їзди. Він бачив в онуці здійснення власної мрії. Проте зараз Сара залишилася сам на сам із викликами дорослого світу…

Здається, для цього не було жодних передумов і все сталося зовсім випадково, та у непростий період життя кожної з героїнь їхні долі перетинаються. Доросла жінка та дівчинка-підліток - вони зустрілися, щоб врятувати одна одну…

- Зображення

- Теми документа

  • УДК // Англійська література
  • Новинки у фонді // Історії коханняПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'