Державна бібліотека України для юнацтва

 

331.54
Я44    Як обрати професію без упереджень: що думає молодь Приазов’я [Електронний ресурс] : Результати дослідження / власник прав громадською організацією «Рада жінок Донеччини», з ГО «Маріупольська Спілка Молоді». — [б. в.] : [б. в.], 2020. — 63с.

 

- Анотація

Це соціологічне дослідження проведено громадською організацією «Рада жінок Донеччини» у співпраці з ГО «Маріупольська Спілка Молоді» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

- Зображення

Перша стор.суперобкл.
Інша

- Електронні версії документа

- Теми документа

  • УДК // Професія. Заняття. Вибір професії
  • Виставки // У світі професій. Методична література для спеціалістів
  • АББД "Молодь України" // Соціологічні дослідження
  • Цифрова колекція // Електронні виданняУкраїнський Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'