Державна бібліотека України для юнацтва

 

004.738.5:159.9
Л22Ланьє, Джарон.
    Десять причин видалити акаунт із соцмереж просто зараз [Текст] / Джарон Ланьє ; [пер. з англ. Є. Ніколаєвої]. — Харків : Vivat, 2020. — 176 с. — (Саморозвиток).
ISBN 966-982-095-2

 

- Анотація

Ваші дані в соцмережах нещадно використовують, прикриваючись добрими намірами полегшити вам життя та можливість вибору. Через алгоритм, який підбирає вам пости в соцмережах, викривлюється ваше сприйняття інформації і навіть змінюється настрій: щасливі фото ваших успішних знайомих можуть лише ще більше засмутити вас, якщо вам і без того сумно. І ви самі в цьому винні: чому ви проводите весь вільний час у соцмережах? Автор цієї книжки Джарон Ланьє наводить альтернативний спосіб ефективно використовувати нові технології та позбутися залежності від сповіщень, лайків і решти дофамінових гачків. А ще розповідає, як бути «котиком», — незалежним і свідомим.

Про автора:

У Джарона Ланьє немає сторінок у соцмережах, що не заважає йому бути успішним програмістом та популярним автором, композитором і художником. Ланьє — автор терміну «віртуальна реальність» та засновник технологічних стартапів, які були згодом придбані Oracle, Adobe, Google та Pfizer. Видання Wired Magazine включило його до списку 25 найвпливовіших людей за останні 25 років історії розвитку технологій, Foreign Policy — до сотні відомих інтелектуалів світу, а енциклопедія Britannica — до переліку найкращих винахідників в історії.

Чим цікава ця книжка:

Автор є засновником компанії, яка однією з перших почала продавати окуляри для віртуальної реальності та працює на Microsoft Research, тож від нього навряд чи очікуєш, що він буде протистояти розвитку цифрових технологій. Утім, він пояснює, що не всі сучасні технології корисні для нашого розвитку, а особливо соцмережі, які не дають суспільству розвиватися й аж ніяк не сприяють поширенню емпатії та духовності.

На які ще питання може відповісти книжка:

Як великі масиви інформації в соцмережах шкодять нашій психіці?

Чи справді соцмережі роблять нас злішими?

Чому в соцмережі ми хочемо здаватися кращими?

Чому постійні потоки інформації роблять нас менш співчутливими?

- Зображення

Перша стор.обкл.
Остання  стор.обкл.
Зміст
Зміст
Зміст

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Інтернет — Психологія
  • Новинки у фонді // Власна справа
  • Виставки // Уроки медіаграмотності
  • Виставки // Безпека в Інтернеті



Примірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
Філія (просп.Перемоги, 60) 1 1
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1





Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'