Державна бібліотека України для юнацтва

 

821.111=111
D53Dickens, Charles.
    A Christmas Carol in Prose [Текст] = Різдвяна пісня у прозі / Charles Dickens. — Київ : Арій, 2022. — 96 p. — (Read in English: Intermediate). — Англ. мовою.
ISBN 966-498-560-1

 

- Анотація

В оповіданні «Різдвяна пісня у прозі» видатного англійського письменника Чарльза Діккенса (1812–1870) йдеться про холодного, жадібного й злого власника торгової спілки Скруджа і привида Марлі, колишнього компаньйона Скруджа, який з’явився у переддень Різдва, щоб врятувати душу свого друга від черствості й самотності. Скрудж зустрічається з Духом Минулого, Теперішнього й Майбутнього Різдва, повертає собі святковий настрій і бажання дарувати радість близьким й усім оточуючим.

Адаптований текст супроводжується системою вправ, метою яких є перевірити розуміння змісту, відпрацювати та закріпити лексику, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов.

До книги додається англоукраїнський словник.

Призначена для учнів середніх і старших класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також широкого кола читачів, які вивчають англійську мову самостійно.

- Зображення

- Серія

- Теми документа

  • УДК // Англійська література — Англійська
  • Література іноземними мовами // Новинки іноземними мовами 2022
  • Література іноземними мовами // Твори художньої літератури іноземними мовами
  • Література іноземними мовами // Навчальна літератураПримірники
Місцезнаходження Кількість В наявностi
ЦБ (просп.Голосіївський 122) 1 1

Український Фондовий Дім Інформаційно-пошукова система
'УФД/Бібліотека'